Міжнародна виставка паркового та розважального обладнання EAAPA 2013 в Москві

Дата публікації: 17 січня 2013

ЕАAРА-2013 - вже 6-а євразійська виставка, яка стане головною галузевою подією на ринку атракціонів, паркового і розважального обладнання країн СНД і Східної Європи. І Play Zone, звичайно ж, не пропустить такої події!

EAAPA органічно доповнює серію найбільших міжнародних галузевих виставок в Берліні, Орландо і Лондоні, дозволяючи виробникам і постачальникам вибудовувати регіональні продажі, а покупцям приймати зважені рішення.

Глибина експозиції виставки 2013 року буде охоплювати всі основні напрямки діяльності сучасного парку і ТРЦ, починаючи з розважального устаткування і завершуючи ландшафтним дизайном і парковою технікою.

Основними цілями виставки є доведення інформації про пріоритетні напрямки розвитку індустрії розваг, створення умов повноцінного та безпечного відпочинку і дозвілля населення, особливо дітей та молоді, акумулювання та поширення позитивного національного і міжнародного досвіду в цій сфері. І, звичайно, виставка - це місце зустрічі друзів, бізнес контактів, коригування планів і стратегії розвитку.
 

 Повернутися до списку новин