Дизайн ігрової зони

Розробку концепції і дизайну можна почати з чистого аркуша, генерації ідей та вивчення напрямків. Дизайн - поняття не абстрактне. Це те, що клієнт повинен бачити - виразно і у всіх подробицях. Для абсолютного успіху проект повинен володіти елементом, який приводить відвідувача в захват і захоплення. Play Zone приділяє значну кількість часу візуальній презентації, що дозволяє клієнтам виразно бачити, як буде виглядати готовий проект.

Концепція сімейно-розважального центру передбачає створення ефективної системи взаємодії різних зон розваг для формування найбільшого числа постійних відвідувачів. Оригінальні продумані рішення, запропоновані розробниками сімейного ігрового комплексу, допоможуть вам відкрити розважальний центр, який буде незмінно привертає велику кількість відвідувачів. Ключовий фактор вдалої концепції - чітке розуміння цільової аудиторії центру.

Вирішальне значення при виборі концепції майбутнього розважального центру має те, які із запропонованих розваг клієнти мають намір зробити основними, а які - додатковими.

Дуже важливо створити грамотну концепцію, реалізація якої призведе до суттєвого підвищення потенціалу об'єкта. Тому рекомендуємо приділяти особливу увагу проекту на етапі розробки концепції.

Концепція ігрової зони включає в себе наступні елементи:

Міні-атракціони - яскраві і барвисті атракціони для дітей від яких у всіх без винятку дітей захоплює дух. Свято не відбудеться, якщо дитина хоч раз не прокатається на міні-атракціоні.

Дитячий ігровий лабіринт - улюблена розвага малюків, манлива своїми захоплюючими надрами, повними сюрпризів і пригод.

Атракціони редемпшн - апарати з видачею призових квитків. Апарати приймають монети, жетони або карти і за результатами гри видають призові квитки, які можна обміняти на вподобаний приз.

Відеоапарати - апарати, ігровий процес яких розгортається на екрані дисплея. Сучасні відеоапарати забезпечені широкоформатними дисплеями, моушн-платформами, об'ємним звуком і іншими іноваціями, що забезпечують повноцінний ефект присутності.

Призотека - місце, де відвідувачі можуть отримати призи за результатами гри на редемпшн-апаратах. Привабливість і різноманітність призів, а також їх правильне розміщення в чому визначають відвідуваність і економічну ефективність ігрового центру.

Кімната страху - один з найбільш відвідуваних атракціонів в сучасних луна-парках і розважальних зонах, словом там, де є великий потік людей. Адже багато хто хоче полоскотати собі нерви і відчути приплив адреналіну.

Скалодром - це не тільки тренувальний центр для фанатиків альпінізму, але і в рівній мірі місце дозвілля.
 

 Повернутись до списку послуг