Система управління

Автоматизація роботи ігрової зони - це перший крок на шляху зниження залежності вашого бізнесу від, так званого, людського фактора. Це можливість дистанційно і оперативно управляти розважальним центром і контролювати роботу апаратів в реальному часі. Для цього ми пропонуємо установку програмного-апаратного комплексу SACOA.


 

До системи SACOA можливо підключити будь-які розважальні автомати, атракціони і навіть цілі ігрові зони, дозволяючи автоматизувати оплату всіх об'єктів розважального центру. В якості платіжної системи для клієнтів пропонуються картки з магнітною смугою. Їх набагато складніше підробити. До того ж, дозволяє оператору системи оперативно керувати ціною гри залежно від виду автомата, часу доби, дня тижня, сезонності або лояльності відвідувачів. Разом з покупкою карти, клієнт відкриває рахунок, який можна періодично поповнювати.

Система SACOA дозволяє будувати корпоративні мережі з декількох розважальних центрів з єдиною платіжною системою і надає детальну статистику по використанню і ефективності грального обладнання.

Система Sacoa дає можливість:

Контролювати операції On-line: відстеження інформації в реальному часі; кількість ігор на кожному апараті, призів, бонусів, безкоштовних ігор, інформації про простій устаткування, про продажі за будь-який період часу;

Контролювати доступ на атракціони: ручний доступ для маленьких атракціонів і моторизований турнікет з нержавіючої сталі для доступу на великі атракціони;

Контролювати ціни і спеціальні пропозиції: створення списків цін на будь-який необхідний період, знижок або умов для зміни цін, використання системи автоматичної зміни цін, залежно від популярності або відвідування.

 Повернутись до списку послуг